AKTUÁLNÍ ZMĚNY SE BUDEME SNAŽIT UVEŘEJNIT NA ÚVODNÍ STRÁNCE – HOME. Také klidně volejte na TEL. 731 621 241 Rádi zodpovíme vaše dotazy!

POZOR! MŠE SV. V MANĚTÍNĚ JSOU z důvodu rekonstrukce interiéru farního kostela sv. Jana Křtitele AŽ DO ODVOLÁNÍ V KOSTELE SV. BARBORY (na hřbitově u benzinové pumpy – na příjezdu od Kralovic). Obvyklé mše sv. v Manětíně: Neděle 8:00, středa a sobota 18:00. Srdečně zveme.

Od května 2016 probíhají mše sv. v Dolním Jamném od 15,30 (každou 2. sobotu v měsíci) 

Každý 1. a 3. čtvrtek v měsíci je od 18 hod. do 20 hod. na faře v Plasích (zvoňte) příležitost ke svátosti smíření, duchovnímu rozhovoru, osobnímu požehnání a modlitbě… SRDEČNĚ ZVEME! Samozřejmě je možné osobně domluvit i jakýkoli jiný termín pokud vám tento vyhrazený čas nevyhovuje. Jsme také ochotni navštívit vás nebo vaše blízké doma. Nebojte se ozvat! P. Günther (603 742 887), P. Martin (731 621 241), P. Petr (605 395 695)

  • cheap jordans shoes for sale
  • whoelsale nhl jerseys
  • cheap jordans shoes
  • Cheap Jerseys
  • Retro jordans for sale
  • Cheap basketball shoes
  • Michael jordan shoes for sale
  • cheap jordans shoes
  • cheap nhl jerseys
  • cheap nhl jerseys