Římskokatolická farnost Plasy, Obláti a "Konvoj" - přátelé Oblátů
Vás zvou na společnou pouť
do Tetína a sv. Jana pod Skalou
7.června 2014

Odjezd autobusu:

v 7,00 Plasy (fara), další zastávky po trase (Kaznějov, Třemošná, Plzeň) - podle domluvy

Návrat:  do 20 hod

Z programu:

Dopoledne: prohlídka Svatého Jana pod Skalou, místo prvního českého poustevníka Ivana, krásná příroda.  Občerstvení z vlastních zásob – je možné využít i místní restauraci.

Odpoledne: přesun do Tetína, místo zavraždění sv. Ludmily. Navštívení historických míst s průvodcem. Setkání s řeholní setrou Janou. Mše sv. v místním kostele. Opekání buřtů na farní zahradě ( v ceně).

Cena: dospělí: 350,- Kč , děti 150,-(u vícečetných rodin možné domluvit slevu)

Je nutné se přihlásit nejpozději do 11. 5. 2014 (čím dřív tím lépe)

Těšíme na společné chvíle s vámi – pozvěte i své známé

vhodné pro všechny!!!